بلاگ
5 نکته کلیدی در مورد ایمنی لاستیک ها برای رانندگان کامیون

ضروری است که رانندگان کامیون زمانی را برای بررسی ایمنی تایر خودرویشان ، حتی در ماه های گرم تابستان، اختصاص دهند. بسیاری از رانندگان تصور می کنند که ماه های زمستان خطرناک ترین زمان برای حوادث احتمالی تایرها است، اما در تابستان نیز خطر ترکیدگی و سایر شرایط خطرناک به دلیل گرمای هوا وجود دارد . ترکیدگی لاستیک یکی از خطرناک ترین وقایع برسر راه رانندگان وسایل نقلیه باری است. تحقیقات توسط اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) در آمریکا نشان می دهد که ترکیدگی لاستیک های کامیون ها در طی سال های 2009 تا 2018 مسئولیت 200 مورد تصادف و 223 فقره مرگ و میر را بر عهده داشته است. ترکیدگی اغلب منجر به از دست دادن کنترل کامیون توسط راننده می شود، که موجب ایجاد وضعیت خطرناکی برای همه افراد و خودروها در محدوده حادثه می شود. انفجار تایر می تواند پیامدهای جدی داشته باشد، از جمله:

· آسیب دیدن بار

·  آسیب دیدن کامیون

· آسیب و یا حتی مرگ راننده و یا دیگرافراد در محدوده حادثه .

با در نظر گرفتن زمان برای بازرسی از لاستیک های خود قبل از هر سفر می توانید خطر ترکیدگی لاستیک ها را  کاهش ، که در نتیجه آن کاهش هزینه های سوخت و افزایش طول عمر لاستیک خودرویتان را بهمراه دارد . در اینجا پنج نکته ایمنی را در مورد لاستیک ها ، جهت اطلاع رانندگان کامیون ها می گوییم:

 

1. فشار هوا

 

به طور مرتب فشار هوا لاستیک های خود را چک کنید تا اطمینان حاصل شود در سطح استاندارد است. اطمینان یابید که لاستیکهای خودرویتان فشار هوای استاندارد را حفظ می کنند. فشار هوا را هنگامی که لاستیک ها  سرد هستند مانند قبل از شروع سفر خود بررسی کنید. فشار هوا کم فشار هوا می تواند باعث ترکیدگی ودیگر حوادث تایر شود.

 

2. وضعیت ظاهری

 

 وضعیت ظاهری لاستیک های خود را قبل ازهر سفر بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که نشت هوا،لاستیک سابی، آسیب های جانبی و هر مورد ظاهری غیر معمول مانند حباب ها یا برآمدگی ناشی از نفوذ اشیای خارجی،در آن دیده نشود .
 

3. شیار تایر
 

یک تایر فرسوده احتمال بیشتری دارد که بترکد زمانی که در جاده با دست انداز برخورد می کند . همچنین، اگر یک تایربطور ناجوری ساییده شده باشد ، احتمالا به علت فشار هوا کم بوده است. اهمیت بررسی تیرهای تایر را نادیده نگیرید.


4. گم شدن درب دریچه های هوای لاستیک


درب اضافی پیش خودتان نگه دارید و در صورت گم شدن بلافاصله یک درب جدید برروی دریچه هوای لاستیک ببندید ، با این کارجلوی خروج هوای احتمالی از لاستیک را می گیرید .
 

5. احتیاط فوق العاده برای تایرهای دوبل


اشیاء خارجی می توانید بین دو لاستیک گیر کند آنجا را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ مشکلی وجود ندارد. 

باربری سنتی یا شرکت حمل بار آنلاین ؟ کدامیک را می پسندید ؟ مزایای حمل بار با استفاده از شرکت های آنلاین

مطمئن نیستید که کدامیک برای شما بهتر است: یک باربری سنتی یا یک شرکت حمل و نقل آنلاین؟ 
 مطالب زیر شما راهنمائی خواهد کرد:

کارگزار حمل
یک کارگزار حمل و نقل (مانند باربری )یک شرکت یا در بعضی موارد یک فرد است که به عنوان رابط بین افراد دیگر یا شرکتهایی که نیاز به خدمات حمل و نقل و حامل مجاز دارد، عمل می کند.

در حالی که یک کارگزار حمل و نقل نقش مهمی درصنعت حمل و نقل ایفا می کند، کارگزار، حمل کننده واقعی نیست، بلکه در عوض، شخصی است که برای تامین نیازهای صاحب بار فعالیت می کند. کارگزارتمام سعی خود را برای اتصال صاحب بار به حمل کننده (راننده کامیون) که مایل به حمل کالای صاحب بار در قیمت توافقی است به انجام می رساند.

 یک کارگزار حمل و نقل دانش دقیق از منابع فنی و درک گسترده ای از صنعت حمل و نقل دارد . برخی از شرکت ها به طور کامل به کارگزاران متکی هستند تا نیازهای حمل و نقل خود را هماهنگ کنند.

حمل و نقل آنلاین
آیا دریک روز شلوغ خود بدنبال شماره تلفن باربری گشته اید ؟ نگرانید که کرایه زیادی پرداخت کرده اید ؟ نگرانید  که الان بار شما کجا و در چه وضعیتی است ؟ این زمانی است که ثابت می شود حمل باربا شرکت های باربری آنلاین مانند پال سودمندتر است. شما می توانید ازمیان چندین کامیون که برای حمل بار بین مبداء و مقصد شما اعلام آمادگی کرده اند با توجه به سوابق و امتیاز دریافتی از حمل بارهای قبلی شان یکی را انتخاب کنید . به این ترتیب شما می توانید با بهترین نرخ ،  بلافاصله بارتان را بارگیری کنید و از بابت کرایه حمل و راننده حامل خیالتان راحت باشد ، و کامیون حامل بارتان را (24/7) و آنلاین دنبال کنید.

مزایای حمل و نقل خط حمل و نقل آنلاین 
یافتن بهترین نرخ کرایه حمل  و صرفه جویی درهر بار که شما می خواهید حمل شود 
از بین صدها کامیون واجد شرایط یکی را انتخاب کنید
24/7 رزرو بدون تماس های متعدد به باربری
صرفه جویی تا 75٪ در هزینه های باربری
ردیابی شماره و تاریخ برای هر باری که حمل نموده اید با استفاده از ابزارهای آنلاین
در هر زمان به تمام سفارشات خود دسترسی پیدا کنید

 

خلاصه
همانطور که می بینید مزایای حمل و نقل آنلاین با شرکت پال / PAL بیش از شرکت های سنتی حمل و نقل است :
استعلام فوری نرخ کرایه (به جای تماس های متعدد با باربری ها و دلالان)
قیمت شفاف ، آنی و قطعی بدون هیچ چانه زنی، انتظار و تماس تلفنی با کارگزاران حمل و نقل
امکان مراجعه به آرشیو برای تمامی محموله های حمل شده  24 ساعته و 7 روز هفته و بصورت آنلاین
نرخ ها به طور قابل توجهی پایین تر هستند - تکنولوژی باعث می شود کل فرآیند کارآمد تر از کارگزاران حمل و نقل سنتی و قدیمی باشد .
همه کارها در پشت لپ تاپ تان و بصوررت آنلاین انجام می شود . از استعلام قیمت تا سفارش حمل و بارگیری و تخلیه و امتیاز دادن به راننده و تسویه نرخ کرایه .
ما امیدواریم که این مرور ساده، انتخاب بین کارگزار حمل و نقل و یا شرکت حمل و نقل آنلاین را برای شما آسان تر کند .

تکنولوژی و استارت آپ ها در حال تغییر دادن صنعت حمل و نقل هستند

 صنعت حمل و نقل به عنوان یک واسطه شناخته شده است ، باربری مسئول پاسخگویی به نیازهای مشتریانش یعنی صاحبان کالا است ، در حالی که نسبت به مسائل اقتصادی و سیاسی حساس است. به دلیل طبیعت صنعت حمل و نقل به طور معمول بهره وری آن پائین می باشد.

با این حال، به لطف معرفی فن آوری های نوین ، استارت آپ ها در زمینه حمل و نقل بوجود آمده اند . بسیاری از این استارت آپ ها به نیازهایی اشاره می کنند که صنعت حمل و نقل از کمبود آن رنج می برد ، که شامل نمایش آنلاین تراکنش ها  و شفاف سازی قیمت ها می باشد . یکی دیگر از مزایای استارت آپ ها این است که آنها وارد میدان بازی  حمل کنندگان سنتی بزرگ شده اند، که نتیجه آن افزایش  رقابت درارائه خدمات می باشد .

در واقع، این بازیکنان جدید با ارائه خدمات به شیوه نوین ، توجه طرفداران سنتی را جلب نیز جلب کرده اند. براساس یک نظرسنجی حمل و نقل که در سال 2017 توسط انجام شد، 92 درصد از پاسخ دهندگان به این نتیجه رسیدند که دیجیتال سازی ارزش افزوده را برای حمل و نقل ارائه می دهد. علاوه بر این، 58 درصد از پاسخ دهندگان به این نتیجه رسیدند که بهبودی که در 5 سال آینده بیشترین بهره را برای حمل و نقل بهمراه می آورد ، دیجیتالی کردن تمام خدمات این صنعت است.

به این ترتیب، سرمایه گذاری در فن آوری افزایش یافته است. به عنوان مثال، در سال 2017، Saloodo DHL Freightمعرفی شد! پلت فرم دیجیتال  که صاحبان کالا وارائه دهندگان خدمات حمل و نقل را به هم متصل می کند. صاحبان کالا می توانند بهترین قیمت برای حمل را بصورت آنلاین استعلام بگیرند، پیش فاکتور صادر می گردد صورتحساب ها را پرداخت می کنند و پرداخت ها همگی بصورت آنلاین انجام می پذیرد.


همانطور که وظایف متصدیان حمل و نقل مانند مقایسه نرخ و رزرو، مدیریت اسناد و ردیابی و مدیریت محموله ها به صورت آنلاین انجام خواهد شد ، آیا آنها به همین صورت فعلی باقی خواهند ماند؟ این نشان می دهد که بازار حمل و نقل حمل و نقل واقعا در حال تکامل است.

چشم انداز
به عنوان تغییر در بازار حمل و نقل، رابطه بین صاحبان بار و حمل کنندگان مهم خواهد بود. با انجام بسیاری از کارها به طور اتوماتیک، شرکت های حمل و نقل کارآمدتر می شوند چون قادر به استفاده از زمانهایی میشوند که به طور معمول صرف اطمینان از انجام اهداف استراتژیک صاحب بار می شد .